תאונות עבודה

תאונות עבודה קורות לצערנו מידי יום ברחבי הארץ. על פי ההגדרה של ביטוח לאומי, כל פגיעה מקרית אשר נגרמה לעובד בדרך אל העבודה, במהלך העבודה או בדך חזרה מהעבודה - נחשבת כתאונת עבודה.

תפקיד הביטוח הלאומי הינו לספק למבוטח במהלך שלושת החודשים הראשונים לאחר הפגיעה פיצוי כספי - דמי פגיעה, אשר אמורים לסייע למבוטח במהלך חודשי הפגיעה הראשונים מבחינה כלכלית. 

במידה ולמבוטח נגרמה נכות כתוצאה ממקרה של תאונת עבודה, יהיה זכאי המבוטח לקצבת נכות מעבודה או מענק וזאת בהתאם להחלטת ועדה רפואית של ביטוח לאומי.

לאחר פגיעה כתוצאה מתאונת עבודה, הנפגע לרוב אינו יודע או יכול להתמודד עם הבירוקרטיה המרובה אשר כרוכה בתהליך הפניה לביטוח לאומי וההתעסקות עם הגשת המסמכים כמו גם ההכנה הנדרשת לפני הבדיקה של הועדה הרפואית של ביטוח לאומי.

מידי שנה מוגשות אלפי פניות לביטוח לאומי בנושא תאונות עבודה. חלקן נענות במלואן, אך חלק לא מבוטל מהפניות זוכה לפיצוי מוקטן ולעיתים אף נדחה ע"י המוסד לביטוח לאומי וזאת עקב חוסר ידע והתמצאות בתחום.

חברת נ.מ.א.ס אשר הוקמה בשנת 1998, עוסקת בתחום תאונות העבודה מזה שנים כחלק מוביל ממכלול השירותים המוצעים ע"י החברה. אנו חרטנו על דגלנו לסייע ללקוחותינו באופן מקצועי, אמין ואדיב מתוך מטרה אחת - מיצוי כלל הזכויות המגיע לכל אחד ואחת מלקוחותינו.

מכיוון שקיים מגוון רחב של פגיעות המוגדרות כתאונת עבודה, אנו פועלים בשיתוף עם מיטב המומחים בתחום וזאת על מנת לספק לכם את השירות המקצועי ביותר. 

במידה ונפגעתם בעבודה, בדרך אליה או ממנה, צרו קשר כעת ואנו נתחיל לדאוג לכם כדי שתקבלו את כל הזכויות המגיעות לכם.

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות, צרו קשר כעת

חברת נ.מ.א.ס מתמחה בתהליכי מימוש זכויות רפואיות וכלכליות מול הרשויות (ביטוח לאומי, מס הכנסה, משרד הרישוי) ומול גופים פיננסיים (חברות ביטוח, קופות גמל). אנו מספקים שירותים מקצועיים המסייעים ללקוחותינו מכל רחבי הארץ לממש את זכויותיהם הרפואיות והפיננסיות במהירות ובמקצועיות. חברתנו מספקת פתרונות במימוש זכויות רפואיות ללקוחות בכל רחבי הארץ: בצפון, בחיפה, בקריות, בקריית ביאליק, בקרית חיים, קרית מוצקין, קריית אתא, בגליל, בנהריה, בעכו, בכרמיאל,ביקנעם, בנצרת עילית, בזכרון יעקב, בבנימינה, בחדרה, במרכז, בתל אביב, בירושלים, בבאר שבע ועוד.

 ניווט מהיר 

​​​​2016 - 2021  by N.I.M.A.S TAX.

Copyrights

יש לך שאלה?