top of page
המלצות

המלצות

המלצות של לקוחות
 

בעמוד זה תוכלו לקרוא חלק מההמלצות שקיבלנו מלקוחותינו. לצורך שמירה על פרטיות הלקוחות, שמותיהם מוצגים בראשי תיבות. 

"יולי יקירה.
מודה לך על השירות האדיב, המקצועי ובעיקר על הסבלנות והסובלנות בנושא תוו הנכה.
הוכחת שאכן, זכיתי להכיר אשה בעלת עוצמות ששירותה היה לעילא.
תודה לך יולי.
תודה מקרב ❤".

 

א.ה. קריית גת.

"תודה רבה על הטיפול הכל כך מסור בתקופה הקשה בחיי. תודה רבה שלוויתם אותי את כל הדרך בביטוח לאומי ובמס הכנסה יישר כוח לעוד שנים רבות".

 

נ.ח. חדרה.

"אחרי אין ספור ריצות טרטורים טפסים ואי הבנה בעיקר תודה לך יולי בלעדייך לא הייתי עובר את הוועדות הרפואיות בביטוח לאומי שאפו יקירתי שיחקת אותה".

 

יגאל. ירושלים.

"תודה יולי על כל העזרה ועל כל הכספים שהצלחת להוציא לי, לא להאמין".

 

ד.מ. בית שאן.

"יולי יקירתי תודה על כל הסבלנות ועל הנודניקיות כי בלעדייך זה לא היה קורה בחיים. מתנצל מראש שהתעכבתי עם החומר אבל היום קיבלתי את כל הכספים ממס הכנסה".

 

ע.פ. קריית מוצקין.

"אני מבקש להודות לך מקרב לב על הטיפול המסור המהיר והיעיל לקבלת תג הנכה לאחר שלא הצלחתי לקבל אותו בכוחות עצמי. מומלץ לכל אזרח שיש לו בעיה כזו לפנות לחברת נמאס, לגברת יולי ולקבל טיפול ושירות מצוינים".

 

א.א. עפולה.

"יולי, ברצוני להודות לך על השירות המקצועי, האדיב וההגון בטיפולך בבקשתי לחידוש תג נכה. פעלת באופן המהיר והמקצועי ביותר והתוצאות לשביעות רצוני. בכל פעם אמרת לי בהגינותך הרבה: "התשלום הוא לאחר קבלת התוצאות לשביעות רצונך". על כל אלה, תודה רבה. מאחל שירבו נותני שירות כמוך".

 

ב. ר. אשקלון.

"תודה על שנים ארוכות בהם כל שנה אני מקבל החזרי מס ותודה ענקית על קבלת תג הנכה. חסכתם לי המון כאב ראש והמון כספים עתידיים".

 

א.מ. תל אביב.

"התקופה הקשה בחיי אחרי שהתגלתה אצלי המחלה הקשה, הצלחתם להחזיר לי את החיוך. בלעדיכם לא הייתי עושה כלום ומעבר לזה לא הייתי מקבל שקל. תודה על כל השירות ועל כל העזרה מול ביטוח לאומי וחברות הביטוח".

 

א.ר. חיפה.

"ליולי היקרה, רק רציתי לומר תודה. ברצוני להביע את הערכתי ותודתי הגדולה על טיפולך המסור והיחס האישי לאורך כל הדרך. הוכחת לי שעם ניסיון ומקצועיות כמו שלך הכל אפשרי. כל הכבוד ויישר כוח".

 

ש. א. תל אביב.

"כמנהל בנק אני רק יכול להצדיע לחברתכם ולעומד בראשה על היחס המקצועיות והשירות הכל כך אדיב ונעים".

 

ע.א. עפולה.

"ליולי המקסימה תודה על שירות אדיב מקצועי סבלני ואכפתי, בלעדייך זה לא היה קורה!".

 

א.א. נשר.

"יולינקה אלפי תודות על הליווי הצמוד בביטוח לאומי מול כל הבירוקרטיה ומול משרד הרישוי בקבלת תג נכה. אלפי תודות לא יספיקו, ממליץ בחום".

 

ש.ב. קריית טבעון.

"יקירתי שנים שניסינו להוציא תג נכה וללא הצלחה. בזכותך הכול התהליך היה כל כך קל וכל כך מהר. נתת לי לשקט ל-10 שנים את אלופה".

 

א.א. קריית חיים.

"רציתי להודות לכם על הביצוע המהיר והאדיב של הוצאת תג הנכה שלי".

 

ח.ה. פתח תקווה.

"תודה לצוות המנצח על כל הליווי מול משרד הרישוי וחברות הביטוח לא האמנתי שתוכלו לעשות את מה שאחרים לא הצליחו".

 

ל.ב. נהריה.

"יולי המתוקה תודה על שנים של ליווי מקצועי בזכותך הצלחתי לקבל את המגיע לי מביטוח לאומי וממס הכנסה ....אלופה, ותודה על התג נכה שהגיע היום".

 

ע.פ. זכרון יעקב.

"תודה יולי על הכל ותודה על הנחמדות העזרה והשירות האדיב , זה ממש לא מובן מאליו".

 

א.פ. חיפה.

"היי יולצ'יק, קיבלתי את הכל! תודה רבה על כל העזרה התמיכה האוזן הקשבת והאיכפתיות האין סופית".

 

י.ב. טירת הכרמל.

"יולי היקרה, רציתי לומר לך תודה ענקית על שירות מהיר ואמין, על סבלנות אינסופית. הצלחת איפה שהמון חברות כשלו וזה ממש לא מובן מאליו".

 

מ. ש. אשדוד.

"למרות הדחיות שקיבלתי כשפניתי לקבל תג נכה באופן עצמאי, נלחמתם עבורי והצלחתם להוציא לי תג נכה. תודה רבה".

 

י.כ. ירושלים.

"אחרי מאמצים רבים ובזכות הנחישות הרבה שלכם לא לוותר - למרות שאני הרמתי ידיים מזמן - הצלחתם להוציא לי תג נכה. מעריך ומוקיר את עבודתכם הקשה. שווה כל שקל. זכיתי להכיר צוות נפלא. יישר כח ושנה מתוקה".

 

ח.ו. באר שבע.

"יולי יקירתי תודה על כל הסבלנות ועל הנודניקיות כי בלעדייך זה לא היה קורה בחיים מתנצל מראש שהתעכבתי עם החומר אבל היום קיבלתי את כל הכספים ממס הכנסה".

 

ע.פ. קריית ביאליק.

"הגעתי לחברת נ.מ.א.ס לאחר שבדקתי מספר חברות להוצאת תו נכה לרכב. השירות האדיב והמקצועי של יולי גרם לי לבחור בחברתכם ואני מודה על כך".

 

ש.ע. בית שאן.

"פניתי לאתר דרך האתר של נ.מ.א.ס כדי לקבל תו נכה.  לא האמנתי שהשרות יהיה מהיר, יעיל ומקצועי כל כך. יולי בעלת העסק טיפלה בי באופן אישי ויעיל וקיבלתי את התו במהירות לשביעות רצוני המלא. אני ממליץ בחום לקבל שרות מחברה זו".

 

ר.פ. חולון.

"פניתי לחברת נ.מ.א.ס כדי שיסייעו לי לקבל תו נכה לרכב. בניגוד לחברות אחרות שדרשו תשלום מראש, כאן שילמתי רק לאחר שתו הנכה הגיע לידיי".

 

י.ל. קריית עקרון.

"אחרי שדחו את בקשתי לקבלת תג נכה מספר פעמים, פניתי לחברת נ.מ.א.ס כדי שיסייעו לי להשיג את התו המגיע לי. יולי טיפלה בבקשתי באופן יעיל, אנושי ומהיר ולאחר כחודש קיבלתי את תג הנכה לביתי. תודה רבה".

 

ע.מ. באר שבע.

"לגב' יולי שלום רב! אני זוכר שפניתי אליך ע"מ שתעזרי לי בקבלת תג נכה, מכיוון שזה היה רק לפני כשלשה שבועות. וזאת לאחר שאני הגשתי פעמים בקשה, ונעניתי בסירוב. הסברת מאד במדויק מה התהליך, ויצאנו לדרך. שלחתי לך את המסמכים הרלוונטיים, בקשת שאשיג עוד מכתב, ואז הודעת לי שהחומר הוגש. בכל שלב עדכנת אותי היכן זה עומד, וקיוויתי לטוב. והנה היום פחות מחודש הקשבתי כלא מאמין להודעה הקולית ממשרד התחבורה שהתג בדרך. לא יאומן, אך ב"ה סוף סוף אני מקבל את מה שמגיע לי בזכות ולא בחסד. תודה על הטיפול המסור ,בהחלט ממליץ בחום".

 

א.מ. בת ים.

"לאחר שחמותי הפכה סיעודית ואשתי נאלצה להסיע אותה הלוך ושוב לרופאים ובדיקות, בדקתי אפשרות להוציא תו נכה לרכב. הגעתי לחברת נ.מ.א.ס שטיפלה בבקשה שלנו באדיבות ובמקצועיות, לאחר מספר שבועות קיבלנו את התג נכה הבית ".

 

א.ד. ירושלים.

"בהתחלה ניסיתי להוציא את תג הנכה באופן עצמאי. חשבתי שאם יש לי קשיים בהליכה אז בטוח אקבל. לצערי דחו אותי מסיבות שונות ומשונות. פניתי ליולי מחברת נ.מ.א.ס, לאחר 3 שבועות קיבלתי את התג".

 

ד.נ. ראשון לציון.

"ליולי היקרה, תודה גדולה על שירות מצוין בעזרה להנפקת תג נכה. תודה על העקשנות שלך, תודה על הסבלנות שלך. יצאת גדולה".

 

מ. א. אופקים.

"זאת הפעם השניה בה אני משתמש בשירותיה המקצועיים של הגברת יולי מחברת נמאס וברצוני לברך ולציין את עבודתה היעילה ומסירותה לנושא של הוצאת תו נכה לאשתי. הזמינות לכל שאלה, מהירות הביצוע הבקשות עולות על כל ציפייה. תודה רבה והמון הצלחה".

 

ב. א. תל אביב.

"בוקר טוב רציתי להודות לך על הטיפול המסור והמהיר אתם פשוט חברה שאין מילים. יחס חם שרות מהיר עם הרבה סובלנות עונים לכל טלפון והכי חשוב עושים את העבודה כמו שצריך. אני מאוד מרוצה ואמשיך להמליץ בחום. אין עלייך זה לא מובן מאליו. הרבה תודה על העזרה מישל".

 

מ.כ. נהריה.

"סיפור ארוך בקצרה ודווקא כדי להודיע ברבים, לשבח ולאפשר לעוד אנשים הצריכים עזרה להיחשף לשירות הנהדר, המקצועי והענייני של חברת נ.מ.א.ס מימוש זכויות באמצעותה של יולי המדהימה. לאחר שפנינו לחברות שונות במטרה להוציא תו נכה שאנו זקוקים מאוד עבור בננו עקב מצבו הרפואי, ולאחר ששילמנו כספים רבים מראש לדרישת אותן חברות,, אחרי כל זאת ולמשך למעלה משנה וחצי וארבע סירובים תקיפים של משרד התחבורה, אותן חברות הרימו ידיים ואמרו נואש. פנינו לחברת נ.מ.א.ס. בניסיון אחרון וללא שום תקווה אמתית. הגענו לגב' יולי ולפי בקשתה שלחנו אליה את החומר הרפואי והסירובים על מנת שתבדוק את החומרים. להפתעתנו הגמורה, יולי בחרה לקחת את התיק ללא כל הבטחה אך בביטחון מלא ביכולתה וללא שום דרישת תשלום מראש למעט שיתוף פעולה מצידנו. דרישתה היתה על בסיס הצלחה בלבד! כמובן שהופתענו אך הפתעתנו גברה עשרות מונים כשלאחר זמן קצר מאוד קיבלנו מיולי את הבשורה שאנו זכאים לקבל את תו הנכה. תודה רבה על שירות נהדר ומקצועי".

 

א. ק. קיבוץ אילון.

"שלום רב, מבקש להביע את הערכתי אליכם. לפני כחודשיים ישבתי בבית קפה עם חברים וסיפרתי להם על מצב בריאותי. הגיע אדם זר וביקש סליחה על התערבותו בשיחה והמליץ לי על חברתכם תוך דגש כי השירות ניתן ללא תשלום מראש וללא פתיחת תיק אלא רק לאחר התוצאות. קבעתי פגישה ואכן הוסבר לי כי ניתן להגיש תביעה לביטוח לאומי על נכות כללית. יולי טיפלה בכל תוך מסירות מקצועית, סבלנות רבה, אמינות וחינניות רבה והכל בלי לגבות שקל אחד. לאחר חודש וחצי שבמהלכו קיבלתי עדכונים על הנעשה בתיק, ביטוח לאומי הכיר בנכותי 100% ואני זכאי לקצבת נכות לכל חיי. תודה רבה על הליווי הצמוד, ההסברים והשירות הנהדר, אין לי ספק שלבד לא הייתי מגיע לתוצאות אלו. יישר כח ותודה ענקית".

 

ג.א. נתניה.

"ליולי היקרה שלום,
יש לי העונג והמחויבות האישית, לשלוח לך מספר מילות תודה בגין טיפולך המסור והמהיר בהשגת תו נכה לרכב של עודדה. משיחת הטלפון הראשונה  עמך חשתי שאני בידיים טובות ואמינות. דרך ההתייחסות שלך אלי, הצגת הנושא ודרך הפעולה, ההבהרה שאין ביטחון שמקבלים. את גישתך, במידה והלקוח מקבל - משלם. במידה ולא - לא  משלם. הפניה אליך לעזרה נעשתה  בתקופה, שהייתי מצוי בקשיים וכל מסכת החיים בשינויים. נתקלתי במוסדות  המדינה עם נהלים וקשיים שלא ידעתי בעבר. המצב חייב לתת פתרונות מהירים למכלול דברים לא מוכרים. בין כל אלה, לשמוע את קולך המצטלצל,  ותחושת היושרה שהוא משדר, יצרה הרגשה טובה בנשמה והקלה בנטל. כל  בני משפחתי מצטרפים לתודה הגדולה והברכות על הסדרת ההקלה בניידות והנגישות לעודדה.
בהצלחה בהמשך עשייתך".

 

א. ו. כפר ורדים.

"ברצוני להודות לך על שירות נפלא, מהיר ויעיל. מהרגע שהתקשרתי אלייך רק לבירור פרטים, הבנתי שאני בידיים טובות ואמינות. מאוד חשוב היה שעד שלא קיבלנו את אישור תו הנכה מביטוח לאומי, לא גביתם כלל תשלום - דבר המראה על אמינות ואנושיות. שמחה שהחלטתי להיות תחת טיפולכם המסור".

 

ש. ד. בת ים.

"רציתי להודות לגב' יולי אלגריסי מרון על פעילותה המהירה והיעילה להשגת תו נכה לאשתי. יצוין כי טרם הפנייה לחברתכם, נדחתה בקשתי לקבלת תו נכה למרות המלצה של מספר אורתופדים. יולי פעלה ברגישות וביעילות והתוצאה הושגה תוך זמן קצר מיום הפניה לחברה. בזכותכם אשתי יכולה כעת להתנייד עם רכבה בנוחות מרבית".

 

ר. ה. באר שבע.

"ברצוני להודות על טיפולך בבקשתי להוצאת תו נכה לרכב. מיום פנייתי אלייך ועד אישור קבלת התו, היית איתי בקשר תוך עדכון מצב הפנייה ומועד האישור. מיד עם קבלת האישור התקשרת ליידע אותי. גם כשהיה עיכוב בקבלת התו עקב בעיות בדואר ישראל, היית קשובה וסייעת ככל יכולתך מול הגורם המנפיק. אני מודה לך שוב על היעילות והטיפול המוצלח".

 

א. ז. טבריה.

"שלום יולי, אני חייב לציין את השירות והמקצועיות שלך בנושא תו חניה/ נכה. הגשתי ליולי את כל החומר הרפואי שלי לאחר תאונת עבודה מאוד קשה. רופא אורתופד שבדק אותי המליץ על תו נכה. החומר הרפואי נשלח ע"י יולי בנוסף עם מכתב מסוגנן ומקצועי למשרד התחבורה אשר למרבה הפלא דחה את בקשתי. כמובן שיולי לא ויתרה והאמינה באישורים ובמצב הבריאותי שלי ולא התייאשה. יולי הגישה ערעור ושוב נדחיתי. שוב יולי לא התייאשה למרות שאני כבר לא האמנתי שזה יצא לפועל עם כל החומר הרפואי שהמליצו הרופאים. יולי המדהימה החליטה והאמינה שכן הכל אפשרי והגישה ערעור למנכ"ל משרד התחבורה ולאחר שבועיים קיבלתי תשובה חיובית. לסיכום שווה כל שקל. תודה רבה!".

 

י. כ. קריית מלאכי.

"יולי היקרה ברצוני להביע תודתי והערכתי על השירות המקצועיות והזמינות שהיית שם בכל תהליך הוצאת תו נכה. הגעתי לחברתכם ממש במקרה לאחר חיפוש בגוגל של חברה שתיתן לי מענה להוצאת תו נכה. מיד בשיחת טלפון הצלחת ליצור תחושה של אמון, תחושה של ביטחון שתהיי לצידי לאורך כל הדרך ובעיקר תחושה של מקצועיות. ואכן תחושות הבטן לא הטעו אותי.  עוד במהלך השיחה הראשונה הסברת בצורה פשוטה את הדברים ומיד התחלת לטפל. הרבה לפני שציפיתי התקשרת ואמרת שסיימנו את התהליך ואושר תו נכה. אז יולי כאן הזמן לומר תודה ענקית גרמת לי להבין מהו הערך המוסף של מקצוענית! תודה על שירות מעל המצופה ואין לי ספק שבחרתי נכון להמשיך את התהליך מולך גם בנושא טיפול בניידות".

 

א. מ. רמת השרון.

"יולי יקירה, אני לא יודע אם זה מקובל אבל אני חייב לכתוב לך ולהודות לך מקרב לב על הטיפול המסור, היעיל והמהיר שבו טיפלת בבקשתי והצלחת במשימה. אשמח להמליץ עליך בפני חבריי הזקוקים לתו נכה. הלוואי שיהיו רבים ורבות כמוך בשירות הציבורי העוזרים לנכים בישראל".

 

ג. י. פתח תקווה.

"רציתי להודות לך על הטיפול המסור והמהיר. אתם פשוט חברה נהדרת. יחס חם, שירות מקצועי ומהיר עם הרבה סובלנות, עונים לכל טלפון והכי חשוב - עושים את העבודה כמו שצריך. אני מרוצה ביותר ואמשיך להמליץ בחום. תודה רבה על העזרה".

 

מ. ל. רחובות.

"יולי היקרה, אני מעריך מאוד את דבקותך במטרה ובמאמץ שהשקעת ולא ויתרת בכדי שאוכל לקבל את תו הנכה. כל הכבוד! נלחמת עבורי ממש כמו לביאה. מעריך זאת מאוד!".

 

י. ג. קצרין.

"יולי היקרה, ברצוני להודות לך על השירות המסור והמהיר שהענקת לי בהוצאת תו נכה. ממליצה לכולם להשתמש בשירות שלך דבר שיקצר להם את הדרך והביורוקרטיה הסבוכה שעוברים בתהליך. שוב תודה ענקית ושירבו כמוך במדינה".

 

ל. ד. מגדל העמק.

"אני מוצא לנכון להעלות על הכתב תמצית מילות שבח ותודה, כאות הערכה והקרה על השירות והעזרה שקיבלתי מגב' יולי. מהרגע הראשון ניתן היה להבחין בגישה החיובית והעניינית הנובעת מתוך כוונה ברורה לעשות כל שביכולתה לעזור ולסייע לי להשיג תו נכה. השירות המקצועי של יולי עלה מעבר לכל הציפיות וגישתה ראויה בהחלט להערכה. כן ירבו כמותה בקרבנו".

 

א. מ. רעננה.

"לגב' יולי שלום רב, אני זוכר שפניתי אליך ע"מ שתעזרי לי בקבלת תג נכה, מכיוון שזה היה רק לפני כשלשה שבועות. וזאת לאחר שאני הגשתי פעמים בקשה, ונעניתי בסירוב. הסברת מאד במדויק מה התהליך, ויצאנו לדרך. שלחתי לך את המסמכים הרלוונטיים, בקשת שאשיג עוד מכתב, ואז הודעת לי שהחומר הוגש. בכל שלב עדכנת אותי היכן זה עומד, וקיוויתי לטוב. והנה היום פחות מחודש הקשבתי כלא מאמין להודעה הקולית ממשרד התחבורה שהתג בדרך. לא יאומן, אך ב"ה סוף סוף אני מקבל את מה שמגיע לי בזכות ולא בחסד. תודה על הטיפול המסור, בהחלט ממליץ בחום".

 

ר. ל. ראשון לציון.

"אני מבקש להודות לך מקרב לב על טיפול מסור, מהיר ויעיל לקבלת תג נכה לאחר שלא הצלחתי לקבלו באופן עצמאי. מומלץ לכל אזרח שיש לו בעיה כזו, לפנות לגב' יולי בחברת נ.מ.א.ס מימוש זכויות לקבלת טיפול מקצועי ומיומן".

 

א. א. תל אביב.

"לכל המעוניין, בעלי נכה 100% בגלל עיוורון. החלטנו שאנחנו צריכים תו נכה כדי שיהיה לבעלי יותר נוח וקרוב לכל מקום. חברה המליצה לי לפנות לנ.מ.א.ס שהם עוזרים בהוצאת תו הנכה. הטיפול היה אמין ומהיר במיוחד. יולי היקרה מסרה לי שאצטרך לשלם רק לאחר שאקבל את אישור תו הנכה. בתוך כשבועיים מיום הגשת הבקשה, כבר קיבלתי את התו נכה בדואר. אנו מודים מאוד לנ.מ.א.ס מימוש זכויות וליולי המקסימה שסייעה לנו לקבל את תו הנכה, מומלץ לכולם לבצע בדיקת זכאות".

 

ב. ק. תל אביב.

"ליולי היקרה, ברצוני להביע את הערכתי ותודתי על הטיפול המסור בהוצאת תו נכה. הרגשתי לכל אורך הטיפול שאני בידיים טובות. גילית סובלנות, יוזמה, נחישות ודבקות במטרה. על אף הסירוב הראשוני לא ויתרת, כי הבנת שמן הראוי להתעקש כדי להשיג את תו הנכה לו אשתי זכאית. נמליץ עלייך בחום בפני אחרים".

מ. ב. כפר יהושוע.

"לאחר דחיות של הרופא ממשרד הרישוי, הצלחת להוציא לי את תג הנכה. אני מעריך ומוקיר לך תודה על עבודתך המסורה. יישר כח והמשך עבודה פורייה".

 

ש. מ. רחובות.

"אני רוצה להודות לצוות נ.מ.א.ס, במיוחד ליולי התותחים שנתנה לי שירות שלא ראיתי כמותו בשום חברה אחרת. דאגה, הסבירה, ליוותה, הייתה סבלנית והכי הכי חשוב - הכל התבצע עם חיוך ענק! קיבלתי את כל הזכויות שלי בזמן שיא. אנשים מקצועיים שיודעים לתת מענה לכל בעיה שצצה. לפעמים צריך לתת לאנשים מקצועיים לעבוד עם הביורוקרטיה במדינה שלנו. תודה רבה רבה!".

 

ש. ל. חולון.

"ברצוני לשבח את גב' יולי היקרה אשר סיפקה לי מענה מהיר להוצאת תג נכה. כל שאלה ובעיה פתרה לי בצורה הטובה ביותר מתוך דאגה אמיתית, עבדה בסבלנות, מסירות ואדיבות והעניקה לי תחושה שיש על מי לסמוך. יולי - תודה רבה על הכל. אין ספק שנ.מ.א.ס. זכתה באשה מיוחדת כמוך, ישרה ואמינה - את ללא ספק הפנים היפות של נ.מ.א.ס, אישה מיוחדת עם לב זהב, כן יירבו כמותך ושוב תודה לך".

 

י. ר. באר שבע.

"יולי יקרה, תודה רבה על הטיפול המסור, המקצועי, הנעים והמהיר בהשגת האישור לתו נכה. מרגע השארת הודעה, בתוך יום, חזרת אלי, קיבלתי הנחיות מפורטות ומקצועיות כיצד ומה להכין לצורך הגשת הבקשה, כולל בהמשך השלמות נדרשות. הטיפול המהיר והמקצועי הביא לתוצאה חיובית בתוך זמן קצר. אבקש לציין במיוחד את האדיבות ונעימות השיח".

 

ג. א. סביון.

"היי יולי, תודה על המקצועיות והמסירות בתיק שלי לתו נכה. את אשה חמה עם המון נתינה ומקצועיות אין קץ. אני ממליצה לכל אחד להגיע ליולי ולראות עד כמה אפשר לצאת מרוצה ועם המון הבנה של שיטת העבודה המקצועית והנתינה האין סופית של יולי. תודה מקרב לב על הכל".

 

ת. ב. כפר תבור.

"תודה על השירות האדיב והמענה המהיר. אני מאוד נרגש מטוב לבך, אדיבותך ועזרתך המקצועית וידיעותייך בתחום להוצאת תג נכה. מאחל לך מעומק לבי שנה טובה וגמר חתימה טובה, ומי ייתן וירבו אנשים טובים ואנושיים כמוך".

 

מ. א. פרדסיה.

"תודה מקרב לב על הטיפול המסור והיעיל בפנייתי אליכם לקבלת תו נכה. אלמלא הנחישות וההתמדה שלך, ספק אם הייתי זוכה לקבל את התו הנכסף. זכיתי ממך לשירות מקצועי ואדיב  וליחס אישי ורגיש. גילית כלפיי דאגה ואכפתיות, וטיפלת בבקשתי בזריזות וביעילות לשביעות רצוני המלאה, ועל כך תודתי הכנה, בברכת שנה טובה".

 

ר.ל. רמת גן.

"יולי היקרה, ברצוני להודות לך על הטיפול המסור, הלא מתפשר, מקצועי ומעל הכל אנושי. תיק לא פשוט לקבלת תו נכה שהתחלנו בו את הטיפול בחודש ספטמבר, ורק לאחר 4 חודשים נסתיים הטיפול בהצלחה כמובן בזכותך. כנכה צה"ל, שגורלה של החלטה זו משפיעה על שגרת חיי באופן מלא, מיותר לציין כמה היה חשוב לי שבקשה זו תאושר. לאורך כל תקופה זו נתת לי את ההרגשה שאני בידיים טובות ושאת נלחמת עליי ממש בשיניים. למרות שתי תשובות שליליות שקיבלנו לתביעה לא ויתרת ותמיד הסתכלת קדימה, נחושה לסייע לי, כשהצעד הבא היה פנייה ישירה למשרד התחבורה כערעור על שתי הבקשות שנידחו. מודה לך מקרב לב".

 

מ. י. רעננה.

"ברצוני לציין לשבח את פעילותה של הגב' יולי אלגריסי-מרון. הגב' אלגריסי נתנה לי שירות מהיר ואדיב. היא חרוצה, עניינית ונחמדה מאוד. ירבו כמותה בישראל. בתודה ובהוקרה רבה".

 

פ. ב. גבעתיים.

"ברצוני להודות מקרב לב ליולי מחברת נ.מ.א.ס על השירות האדיב, הזריז והמהימן. המקרה שלנו היה מסובך יותר מהרגיל בגלל מעורבות של חסוי ואפוטרופוס, ובכל זאת תוך שבועות מספר קיבלנו בשעה טובה את תו הנכה. ממליצה בחום על השירות".

 

ד. ר. קריית עקרון.

"מהרגע שהסתיימה שיחת הטלפון עם יולי בעניין בקשת תו חנייה לנכה, כל התהליך התנהל במקצועיות, בדייקנות, במהירות ובנועם, החל מאיסוף מסמכים רפואיים מתאימים עד לחתימת חוזה התקשרות. יולי עקבה בדאגה אחרי התקדמות התהליך וגם אם היא לא הבטיחה בשום שלב שהבקשה תסתיים בקבלת התו  נכה, יוליה שידרה כל הזמן רוגע ואופטימיות. הסכום ששולם עבור השירות סביר ושווה לכל כיס. מי ייתן שכל נותני השירות בארץ יעבדו כמו יולי בצורה כל כך יעילה, מהירה, מקצועית ובאדיבות נדירה ".

 

י. נ. ירושלים.

ברצוני להביע את תודתי האישית לחברת נ.מ.א.ס. בהנהלת הגברת יולי המקסימה. ברצוני לומר לך תודה מכל הלב בעיקר על האישיות הרצון לתרום ולסייע. כל התהליך בוצע ביסודיות תוך רצון עז להצליח מול ביורוקרטיה לא קלה בהוצאת תג הנכה בעבורי. פניתי לחברה לאור מודעה שראיתי ברשת, חזרו אליי במהרה והחלו לטפל בענייני בצורה מקצועית ואדיבה. קיבלתי ליווי מלא, מענה לכל שאלותיי, עזרה בהשגת טפסים חסרים ועוד. נעים לגלות שיש חברות שנותנות שירות נפלא, עומדות במילתן ועושות הכל למען הלקוח. ללא ספק איעזר בשירותי החברה בעתיד".

 

ס. ק. פתח תקווה.

"לפני מספר שנים הייתי מעורב בתאונת דרכים. לאחר אשפוז ושיקום ארוכים בבית החולים רמב"ם שבחיפה, נקבעו לי אחוזי נכות נמוכים יחסית למצב הבריאות והמוגבלות שממנה אני סובל מזה כבר כמה שנים. לצערי אני סובל מכך יותר ויותר, זאת בעיקר מכיוון שאין לצערי שום גוף ציבורי אשר אמור לטפל בכך. מזה כ-5 שנים הנני פונה ומבקש בכל דרך אפשרית ממשרד התחבורה שיעניקו לי תג חניה לנכה. הצגתי בפניהם סיכומי ביקור וחוות דעת רפואיות מאורטופד מומחה אך כל תחנוניי ובקשותיי נדחו ללא כל הסבר מניח את הדעת. כל שביקשתי זה להגיע בנוחות לטיפולים ולסידורים למחייתי ביום יום. לא גיליתי ולו פעם אחת רצון כלשהו לנסות להבין או לעזור לי. לשמחתי הרבה נפלה בפני הזכות הגדולה להכיר את יולי, אשר באדיבות וסבלנות מופלאה הדריכה אותי והסבירה לי מה עלי לעשות. לאחר מכן שלחתי ללא פגישה או טרטורים אחרים את כל החומר המתבקש. לא להאמין - אך לאחר יום אחד בלבד קיבלתי שיחת טלפון מיולי שבה התבשרתי כי אושר לי תג חניה! ברצוני להביע הערכה רבה על היושר, האדיבות, המקצועיות ובעיקר האוזן הקשבת ומתן הזכות לה זכיתי לאחר מאבק ארוך ועיקש מול משרד התחבורה. זו זכות גדולה לקבל יחס כזה - מודל לחיקוי לכל נותני השירות במגזר הציבורי והפרטי".

 

מ. ש. קיבוץ איילת השחר.

"ליולי, תודה על שירות ללא תחרות! פשוט שירות ברמות שאדם רגיל במדינת ישראל לא מכיר. ביקשתי לחדש תג נכה מבלי שידעתי מול מי אני עומד והופתעתי לטובה משירות מהיר, יעיל, אדיב וענייני. יישר כח".

 

א. ט. ירושלים.

"יולי היקרה, לא בכל יום פוגשים באנשים שמוכנים ומסוגלים לתת שירות אמין, מהיר ומקצועי. למזלי פגשתי אותך ואני חייב לציין שקיבלתי שירות מעבר למצופה ולמקובל במחוזותינו. התעקשת והצלחת היכן שרבים (שקוראים לעצמם מקצוענים) נכשלו. השקעת מאמצים רבים והשגת בעבורי את התוצאה לה ייחלנו! אני חייב לציין שהכל היה בתמורה הוגנת ביותר! אני מבטיח לך שאשמש כשגריר נאמן בעבורך ואמליץ עלייך לכולם כנותנת שירות ברמה הגבוהה ביותר. המון תודות, שניפגש רק בשמחות".

 

א. ג. חולון.

"הגעתי לחברת נ.מ.א.ס אחרי קריאה בפורומים ולאחר לבטים על מה ללכת כשיש כל כך הרבה חברות שעוסקות בתחום, החלטתי ללכת עם הלב האינטואיציה שלי, דבר שהתברר כהצלחה. נתקלתי בגברת יוליה בשרות אישי ואמין. כל מילה שנאמרה ע"י בתחילת התהליך היה אמין וכנה. ממליץ בחום  לחברים על נ.מ.א.ס ".

 

ש. ד. אילת.

"בעקבות שבר בעצם הירך ואי יכולת להתנייד, פניתי לנ.מ.א.ס כדי לעזור לי בקבלת תו נכה לרכבי. את החברה מצאתי באינטרנט. האמת היא שהייתי סקפטי מאוד בתוצאה שתתקבל. החלטתי להתקשר לחברה ולנסות. מהצד השני של הקו ענתה לי בחורה בשם יולי שהסבירה לי אילו מסמכים עלי להגיש והדגישה שהתשלום יבוצע אך ורק אם אקבל את תו הנכה לרכב. הגשתי את הטפסים שנתבקשתי ולא חלפו 7 ימים ואני מקבל טלפון מיולי שמודיעה לי שמשרד התחבורה אישר את הבקשה למתן התו. ברצוני להודות לגב' יולי אלגריסי על המקצוענות שהפגינה, על השירות האדיב ועל היחס החם שקיבלתי ממנה מרגע ההתקשרות בינינו. אין ספק שהשיחה עימה והידע הרב שהפגינה חיממו את הלב והוסיפו לי גאווה רבה. תודה רבה!".

 

א. צ. מודיעין.

"יולי שלום, ברצוננו להביע את תודתנו הרבה והכנה על כל מה שעשית למעננו. שמחנו להכיר אותך ואנחנו מעריכים את מעלותייך. מהרגע הראשון ולכל אורך הדרך גילית אדיבות, אמינות, הגינות ורצון טוב וכמובן - מקצועיות רבה. אהבנו את הפתיחות והכנות שבה הסברת לנו איך הדברים עובדים. היטבת להדריך אותנו והכי חשוב - התוצאות המפתיעות לטובה. על כל אלה אנו מודים לך מקרב לב ונשמח לפנות אלייך בעתיד. תודה רבה".

 

א. נ. טבריה.

"אני מאוד מודה לכם על הטיפול המסור והמהיר להוצאת תו נכה. תודה מקרב לב! פניתי אליכם כי ממש נמאס לי מהביורוקרטיה והסירוב של משרד התחבורה לאשר לי תו נכה למרות שאני יודע כי מגיע לי תו נכה לאור מצבי הרפואי. תודה, תודה, ושוב תודה. אני שמח כי פניתי לכתובת הנכונה".

 

מ. ק. חיפה.

"קודם כל רציתי להגיד ממש תודה! היחס היה מדהים, אישי, הבנה מטורפת של המצב. זמינות בכל שעות היום, שירות יוצא מן הכלל, תוך כדי חיוך ונתינה מקסימלית. תודה רבה על המהירות שבה הצלחת לעזור לי להוציא תג נכה. תודה רבה!".

 

מ. א. נתניה.

"היי יולי, רציתי לעדכן אותך שקיבלנו תו נכה ל-2 רכבים. הכל בוצע מהר מאוד ובשיא היעילות. החיסכון הענק בזמן והשירות הנפלא היה שווה כל שקל! תודה רבה לך".

 

א. ג. קריית טבעון.

"תודה רבה ליולי וחברת נמאס על הטיפול במקרה של אמא שלי. קיבלתי פתרון מהיר, יעיל וטוב ובנוסף גם הנחה. זה היה חשוב לי מאחר והביורוקרטיה הארוכה והמסורבלת כבר גרמה לי לנזק. חשוב מאוד שיש עזרה טובה כזו. תודה רבה".

 

ל.כ. ראשון לציון.

"יולי המקסימה, אין מילים בפי להודות לך על השירות היעיל, המקצועי והמהיר כל כך. את משמשת דוגמה אמתית לנותני שירות באשר הם. החום והאנושיות שלך גרמו לי להיות שקט ורגוע ואכן הוכחת את עצמך במהרה. לא מובן מאליו. יישר כח יקירתי, אשמח להמליץ עלייך בחום - הרווחת את זה ביושר".

 

ג.ע. אשדוד.

"לכל מי שסובל מקושי בהתניידות בחיי היום יום, אני ממליץ בחום ובאהבה לכל מי שמהסס מכל סיבה שהיא לשלוח פניה לחברת נ.מ.א.ס בנושא תו נכה לרכב. השירות המדהים שקיבלתי והטיפול בתיק השאיר אותי המום. אני מודה לכם וממליץ בחום ובאהבה גדול ושוב, תודה אמתית יישר כח".

 

ל.מ. נתניה.

"תודה רבה על כל הטיפול המסור בבקשה לתו נכה. אין על השירות שלך, היעילות ומהירות הביצוע. ושוב - תודה רבה".

 

ל.י. קריית ים.

"היי יולי, כשמגיעות למישהו מילים טובות אז הן מגיעות ובזכות ויש לי המון מילים טובות להגיד על היחס והטיפול שקיבלתי ממך הן מבחינת מהירות הביצוע והן מבחינת התמיכה, הסבלנות והאדיבות. תודה".

 

ד. א. ראשל"צ.

"היי יולי, רציתי להגיד לך תודה רבה על כל הליווי בהוצאת תו הנכה. נתת שירות מכל הלב. תמיד זמינה לשאלות ועזרת בכל התהליך עד לקבלת התו. זה לא מובן מאליו השירות הזה! תודה רבה, אין עלייך".

 

כ. ז. באר שבע.

"ליולי והצוות, רציתי להודות לכם על הטיפול המסור, על הנחישות והמקצועיות שהפגנתם. דחו לנו את חידוש תו הנכה בתחילת השנה למרות שהגשתי מספר פעמים ערעורים. לאחר שפניתי אליכם, פעלתם במהירות ולמרות שדחו את הבקשות שלכם פעמיים נוספות, לא התייאשם, ובמקצועיות רבה הגשתם ערעור נוסף אשר אושר לבסוף. אנו רוצים להודות לכם. אם במילה אחת פשוטה "אלופים!". תודה מכל הלב".

 

ש. ג. נס ציונה.

"תודה רבה לך יולי היקרה על שירות מהיר ואמינות שאין כמותה. אתם מספר 1".

 

ב. ס. הרצליה.

"ליולי המדהימה, תודה רבה על היחס ועל העזרה. השירות שנתת לי היה מהיר ויעיל מעבר לציפיות. תודה רבה".

 

י. ג. אשקלון.

"יולי שלום, ברצוני להודות לך על השרות המדהים, המהיר, האמין והמקצועי. כל זאת באווירה נעימה, סבלנית, קשובה לכל שאלה".

 

צ. נ. מזכרת בתיה.

"יולי התותחית, המדהימה והמלאכית, ברצוני להודות לך מקרב לב על הטיפול המסור והאכפתי שלך בנושא תג הנכה שלי. זה התחיל פני שנה שפניתי אלייך וכבר בשיחה הראשונה ידעתי שמדובר באשה כנה, ישרה, אכפתית ואמינה. כמובן שלא טעיתי בבחירה בך לטפל בי. אישרו לי בזכותך תג נכה לשנה אחרי שדחו אותי והנה חלפה ועפה לה השנה ושוב בלי לחשוב פעמיים ובלי שום היסוס פניתי אלייך לחידוש התג ולשמחתי הרבה, בזכותך אישרו לי תג נכה ל-3 השנים הבאות. שום דבר לא מובן מאליו. אני מאחל לך אשה יקרה ומקסימה, שפע של פרנסה. את בהחלט ראויה לזה, ובריאות כמובן. את אשה צדיקה, אין דברים כאלה. כמובן שאמליץ עלייך בחום רב ובאהבה גדולה. לסיום, אני רוצה שוב להודות לך מעומק ליבי על הכל. אני מוריד בפנייך את הכובע, את גדולה מהחיים, תודה".

 

ר. ר. נהריה.

"היי יולי, ברצוני להודות לך מקרב לב על הטיפול המקצועי, הנחוש והיעיל שקיבלתי ממך. להיות מוכר כנכה למשך שלוש שנים זה לא היינו הך. ואת התוצאה הזו הצלחת להוציא למעני לאחר שלוש פניות מהירות ותכליתיות שהביאו לתוצאה הזו, על אף שהשתיים הראשונות נענו בסירוב ושלילה. שוב, תודה על הפעולה המסורה שלך, והמשיכי להצליח כך".

 

י. י. עפולה.

"יולי היקרה שלום, אני רוצה להודות לך על טיפול מסור ויעיל, אין עלייך, את מספר אחת. באותה הזדמנות, אני רוצה לאחל לך יום הולדת שמח וכל הטוב שבעולם. ושוב, תודה".

 

א. ר. מבשרת ציון.

"יולי שלום, תודה לך על הטיפול המסור והמקצועי בנושא תו הנכה שלנו. מברך אותך על העבודה מקצועית, אמינה וישרה. כן ירבו נותני שירות ברמה כזאת מקצועית וישרה מאוד מעריכים את זה".

 

א. א. תל אביב.

"ברצוני להודות לכם על השירות הענייני ומהיר, על היושרה והאמינות מול הרשויות מאחל לכם בריאות פרנסה והצלחה, רב תודות".

 

ש. ב. קריית אונו.

"ליולי מחברת נ.מ.א.ס אני רוצה להודות לך על טיפול מסור ואכפתי גם שהיה קשה לא התייאשת ונלחמת למען מטרה אחת והיא להצליח להוציא לי תו נכה, ועל כך אני מודה לך מקרב לב".

 

ב. כ. חדרה.

"מבקש להביע את הערכתי הרבה על הטיפול המסור המקצועי המהיר והאדיב של העובדת יולי אלגריסי. המון סבלנות וסובלנות חיוך מקסים והמון קשב והבנה. אשריכם שזכיתם בעובדת עם נתונים שכאלה. שנה טובה, שנה של בריאות ובשורות טובות".

 

ש. מ. חיפה.

"ברצוני להביע את תודתי והערכתי לגב' יולי על הטיפול המהיר, המסור, האמפטי, המתחשב והמקצועי בטיפול בפנייתי לתג נכה. לצערי, בימים אלו אנו נתקלים ב"נותני שירות" שאינם נעימים בלשון המעטה ואז אתה מקבל רושם שכולם אותו הדבר. אולם לא כך הדבר. יולי נתנה לי את ההפך, הביעה את הטוב שבאדם מהרגע הראשון של השיחה הבנתי שמדובר בגב' אנושית, קשובה אשר מוכנה רק לעזור, לכוון ולעשות רק טוב. מי ייתן ונזכה לעוד אנשים כמו יולי ואני בטוח שהמדינה תראה טוב יותר והאזרחים יתחילו להתחשב אחד בשני. בברכה, בהערכה ובתודה".

 

י. ע. חולון.

"בוקר טוב יולי, בהמשך לשיחתנו, קבלי משוב שביעות רצון מטיפולך בתיק תו חנייה. שמי גרשון ואנו תושבי באר שבע. בבדיקת זכאות לתו חנייה יצרתי קשר וגם פנו הרבה הצעות של עוסקים בכך, ביניהם גם יולי המקסימה (נ.מ.א.ס.). למרות המרחק (באר שבע - חיפה) ממנה חששתי, גישתה לנושא כבר בשיחה הראשונה גרמה לי לתעדף אותה ואכן חתמתי על ההסכם ב-28.10.2020. אתמול 02.12.2020 נרשם במשרד התחבורה אישור תו הנכה. בכך בהתחשב במצב של הקורונה ותפקוד הבירוקרטיה, אני כולי הערכה לאופן הטיפול של יולי בתיק וממליץ לכל מי שזקוק לשירות בנושאים שהיא מטפלת (לא רק תו נכה) להשתמש בשירותיה. הטיפול של יולי בתיק היה מהיר, יעיל ולא הייתי צריך "לקום מהכיסא". אני מודה לך יולי על השירות ועל הקשר שאת מייצרת עם כל לקוח. המשיכי והצליחי, שאי ברכה".

 

גרשון. באר שבע.

"ליולי היקרה, ברצוני להודות לך מקרב לב על הטיפול המסור שלך בהוצאת תו נכה. כמו כל אדם ראיתי את הפרסום שלך בפייסבוק וחשבתי לעצמי, הנה עוד משרד שספק אם הוא יענה לצרכיי ואסחב בביורוקרטיה וכאשר שמעתי את קולך הרגשתי ממש שפניתי לאדם הנכון. יולי את אישה אדיבה עם יחסי אנוש מעולי, מבינה את צרכיו של הלקוח, עושה הכל על מנת שהלקוח יצא מרוצה, עם ידע וניסיון רבים בתחום. אין ספק שכל מי שיזדקק לשירות כזה, אמליך עלייך. בהערכה רבה".

 

א. ח. ב. נס ציונה.

"יולי המקסימה, אין מילים בפי להודות לך על השירות האישי, היעיל והמקצועי בהוצאת תו נכה לי ולאשתי - למרות שסורבתי מספר פעמים. כבר בשיחה הראשונה הצלחת ליצור תחושה של אמון, מקצועיות ואנושיות. במבחן התוצאה המלחת. אם אתם נכים וזקוקים לתו נכה, ממליץ בחום על יולי אלגריסי מרון שעשתה את עבודה בהצלחה. כל הכבוד".

 

ד. א. הרצליה.

"שלום יולי, שמחתי לקבל שירות מחברתך. הפגנת יושרה, אמינות ועמידה בלוח זמנים מובטח. הג'ונגל השורר אצלנו הייתה לי הפתעה נעימה. ושוב, תודה רבה".

 

צ.ל. מטולה.

"פשוט אין לי מילים להודות לחברת נמאס עבור מה שעשו בעבורי כדי להשיג לי את תו הנכה עבור הבן שלי אחרי מספר רב של דחיות שלא בצדק מצד משרד התחבורה, הצדק יצא לאור. יישר כח גדול על כל המסירות של החברה ובעיקר ליולי היקרה והמיוחדת. ממליץ עליהם בחום, תודה רבה על הכל".

 

א. ש. חצור הגלילית.

"רציתי להודות מקרב לב לגברת יולי מחברת נמאס זכויות רפואיות. הטיפול והשירות המסור, האמין האכפתי שווה כל שקל. מי ייתן ויירבו אנשים וחברות כמותכם. ממליץ בחום על חברת נמאס זכויות רפואיות ולא תתאכזבו".

 

נ.ו. ראשון לציון.

"חברת נמאס באמצעות אלגריסי מרון יולי ראויים להערכה רבה ביותר. השירות האדיב ביותר שפגשתי. המקצועיות השקטה והמוצלחת ביותר שמביאה הרבה פירות והישגים. תודה רבה על הכל!"

 

א . ש. רמת גן.

"יולי יקרה, כשהייתי צריכה לחדש את תג הנכה, כמעט והייתי מוכנה לוותר! רק כדי לא להתמודד עם הבירוקרטיות המאוסות. פניתי אלייך ומייד: הקשבה, חיוך, אנושיות ומקצועיות - תוך יומיים קיבלתי אישור לתג נכה לצמיתות! ממליצה, ממליצה, ממליצה! תודה רבה".

 

ר. פ. קריית אונו.

"יולי, קודם כל אומר לך תודה על המאמץ שהשקעת. לא הרמת ידיים מול מערכות לא רחמניות. היית לביאה עם אומץ לא מתפשר מול המערכת הדורסנית. את גיבורה אמיתית. קבלי תודתי והערכתי הכנה".

 

ג.ד. חולון.

"באמת תותחית. שיחקת אותה. בלי רעש ובלגן, בלי פוזה וצלצולים. עשית מה שצריך והבאת את הסחורה. את מקצוענית וכייף לעבוד איתך. בטוח שעוד נעבוד יחד בדברים רבים".

 

כ. ג. תל אביב.

"יולי יקרה, הגעתי לטיפולך בשל המלצה של חבר לטיפול בהנפקת תו נכה. גיליתי נחישות, נחרצות ושירות מקצועי מהשורה הראשונה. תענוג לעבוד איתך. את נפלאה. מאחל לך המשך הצלחה, וכל הטוב שבעולם".

 

י. ו. בני ברק.

"אין כמו יולי. טיפול אישי, מהיר, מקצועי ויעיל.

ממליץ בחום. שווה הכל".

ב. כ. יבנה.

"ליוליה מנהלת חברת נ.מ.א.ס. מימוש זכויות והחזרי מס
יוליה! את מפתיעה אותי בכל פניה אלייך מחדש. ברצוני להודות לך על הטיפול המקצועי המהיר והמסור. את אישה שנותנת אמון באנשים לא מבקשת תשלום עד גמר הטיפול המוצלח. וכמובן תמיד זמינה סבלנית ונעימה. על כל אלה תודה רבה ותמשיכי להיות כמו שאת
שנה טובה וחתימה טובה לך
".

 

ר. כ. קריית גת.

"פשוט להשתומם ולהתפעל מהגברת יולי המסורה שמטפלת בך מהדקה הראשונה כמו מטפלת אישית מבלי קשר לתמורה כספית או כל תמורה אחרת כשהיא מעגנת באופן חד משמעי כבר בשיחה הראשונה שלא יהיה תשלום אם לא תהיה הצלחה כשהשירות הוא אותו שירות מסור גם לפני התשלום וגם אחרי התשלום שכולל מענה מהיר מאד לכל שאלה ורצון אין סופי מצדה לעזור בכל מה ששייך, בקיצור פשוט אין מילים.
תודה רבה
😘".

י. א. קריית מוצקין.

"לאחרונה פניתי אליכם בבקשה לעזרה בקבלת תג נכה. כבר בשיחה הראשונה נתקלתי באנושיות מדהימה, סבלנות וסופר אמינות. לא דרשתם כלום למעט מסמכים רפואיים, ובדיוק כפי שציינתם בשיחה הראשונה - התשלום היה רק לאחר אישור התו. תמיד הייתם זמינים לכל שאלה או התיעצות עם תשובות מקצועיות, חיוך ואדיבות. תודה על כל הסבלנות, על הטיפול המסור, האכפתיות והשגת התוצאה הרצויה. ללא כל היסוס ממליץ בחום".

 

ש. ת. תל אביב.

"מקצועיים, יושרה והגינות לכל אורך תהליך ההתקשרות, במיוחד יולי. שומרת על קשר רציף במשך כל תהליך העבודה. מקצועית בכל תחומי העניין בנושא המטופל על ידה - חריגה בנוף ארצנו. והתשלום בסוף התהליך. תענוג!".

ג. מ. רמת גן.

"בוקר מבורך, פשוט אין מילים, בחיים שלי לא ראיתי שעושים בשבילך משהו בלי שאתה לוחץ ובטח ובטח בלי שיודעים שתצא טובת הנאה בטוחה מהפעולה, את פשוט בלתי ייאמנו במסירות שלך, תודה ענקית".

 

ש. ע. צפת.

"יולי יקרה, חשוב לי לומר לך תודה ענקית🙏🏻 על היחס, על המקצועיות ועל האכפתיות הרבה. זה לא מובן מאליו שבפרק זמן של שבועיים מאז פניתי אלייך בנושא הוצאת תו נכה, הטיפול הסתיים לשביעות רצוני. תודה יקירה 💞 ".

 

ד. א. תל אביב.

"ליולי היקרה, רצינו לכתוב ברכת תודה, על זמן וטרחה. והכל במאור פנים ופניות מלאה ומקצועיות על כל שאלה ובקשה. לא נחת ולא שקטת גם אחרי ערעורים רבים. לא התייאשת ומלאת אותנו בתקווה ובביטחון ולא אכזבת. אז יישר כח גדול ❣❣".

 

מ. מ. בני ברק.

"מכתב תודה והערכה
ברצוני לציין לשבח את טיפולך המסור והמקצועי אל מול משרד התחבורה בעניין הנפקת תו נכה עבורי שטופלה על ידך. התנהלותך המקצועית המרשימה, למן העת בה נוצר הקשר הראשוני ביננו ועד להשגת התוצאה הסופית, הזכאות לקבלת התו נכה שהונפק לי בזכות טיפולך המסור, ראויה לכל ציון ושבח. יצוין ויודגש כי טיפולך זה חסה כל העת תחת אמות מידה אישיות ומקצועיות ברף הגבוה ביותר, כל זאת תוך הצגת העובדות וסטטוס הבקשה באופן ברור, ממוקד וסבלני, תוך הימנעות מוחלטת ועקבית מהבטחות סרק ומצגי שווא השכיחים בדרך כלל בעניינים מסוג אלו. התנהלות אישית ומקצועית נדירה זו מטעמך התואמת את ערכייך האישיים, באו לידי ביטוי לאורך כל התהליך הארוך, באופן המוכיח כי אפשר וראוי להתנהל בדרך ישרה ועניינית אשר יש שכר בצידה. אין כל ספק, כי הנך מביאה רוח שירות חדשה ורואיה, המהווה מודל לחיקוי ולגאווה לנתינת שירות איכותי ללא פשרות, ועל כך כאמור, מצאתי לנכון להודות לך באופן אישי".

ע"ד רונן ד. פתח תקווה.

"יולי היקרה, ברצוננו להביע את הערכתנו הרבה על עזרתך, האיכפתיות במקצועיות, במסירות והנאמנות לפתרון המצב הקשה אליו נקלענו. תודה רבה. זכינו להכיר אדם כמוך ואנחנו גאים בל ומאחלים לך המון הצלחה ובריאות".

א. מ. אשדוד.

מימוש זכויות רפואיות - נ.מ.א.ס

שעות פעילות

ימים ראשון - חמישי:

09:00-16:00

צרו קשר כעת

חייגו כעת 072-392-1491

שד' ההסתדרות 251, חיפה

המלצות
bottom of page