ביטוח וגמל

ביטוח וגמל - פיננסים

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות, צרו קשר כעת

חברות הביטוח, קופות הגמל וקרנות הפנסיה, מלוות אותנו כבר מיום העבודה הראשון בחיינו. לאור חקיקת חוק פנסיית חובה לכל האזרחים, כל העובדים השכירים מחוייבים לחסוך כספים בחיסכון ארוך טווח עד גיל פנסיה וזאת על מנת שלא נאלץ להסתמך רק על קצבת הזקנה של ביטוח לאומי. 

חברות הביטוח מלוות אף הן את חיינו הכלכליים. ביטוחי מנהלים, אובדן כושר עבודה, בריאות וסיעוד, הינם ביטוחים נפוצים אשר רוב אזרחי המדינה מבוטחים בהם בחברות הביטוח השונות.

לצערנו, בעת משבר כלכלי הפוקד את התא המשפחתי, אנו נאלצים לעיתים להפעיל את הביטוח ו/או לפדות קרן פנסיונית או קופ"ג וזאת על מנת שנוכל להתמודד עם אותו משבר כלכלי (פיטורין, מחלה, פציעה) אשר יוצר למעשה בור תקציבי בהכנסה הכלכלית של התא המשפחתי.

חברת נ.מ.א.ס מלווה את לקוחותיה לכל אורך התהליך מול חברות הביטוח, קרנות הפנסיה וקופות הגמל. לפרטים נוספים, צרו קשר כעת.

אובדן כושר עבודה

אם איבדת את כושר העבודה שלך כתוצאה ממחלה או תאונה, ייתכן שמגיע לך לקבל כסף מביטוח לאומי, מס הכנסה וחברות הביטוח.

פדיון פוליסות

רבים מאלו הפודים את הפוליסות שלהם טרם מועד הפרעון נאלצים לשלם מס הכנסה על הפדיון.

תביעות ביטוחי חיים

אנו מסייעים ללקוחותינו בנושא תביעות ביטוחי חיים מול חברות הביטוח אשר לעיתים מערימות קשיים בעת קרות מקרה ביטוח.

פדיון קופות גמל

לעיתים אנו נאלצים לפדות קופות גמל בטרם הגיענו לגיל פנסיה. אנו מתמחים בהקטנה ואף ביטול המס הכרוך בפדיון מוקדם.

חברת נ.מ.א.ס מתמחה בתהליכי מימוש זכויות רפואיות וכלכליות מול הרשויות (ביטוח לאומי, מס הכנסה, משרד הרישוי) ומול גופים פיננסיים (חברות ביטוח, קופות גמל). אנו מספקים שירותים מקצועיים המסייעים ללקוחותינו מכל רחבי הארץ לממש את זכויותיהם הרפואיות והפיננסיות במהירות ובמקצועיות. חברתנו מספקת פתרונות במימוש זכויות רפואיות ללקוחות בכל רחבי הארץ: בצפון, בחיפה, בקריות, בקריית ביאליק, בקרית חיים, קרית מוצקין, קריית אתא, בגליל, בנהריה, בעכו, בכרמיאל,ביקנעם, בנצרת עילית, בזכרון יעקב, בבנימינה, בחדרה, במרכז, בתל אביב, בירושלים, בבאר שבע ועוד.

 ניווט מהיר 

​​​​2016 - 2021  by N.I.M.A.S TAX.

Copyrights

יש לך שאלה?