הוצאת תג נכה

לא קיבלת, לא שילמת

למה לבחור בנו לתהליך הוצאת תג נכה:

 • בגלל השירות - שירות איכותי, מהיר ויעיל.

 • בגלל הניסיון - מאות לקוחות אשר מימשו דרכנו את זכאותם לקבלת תג נכה.

 • בגלל המחיר - אצלנו תשלמו רק אם קיבלתם את תג הנכה.
  לא קיבלת? לא שילמת!

החברה הינה חברה פרטית הגובה תשלום בגין הצלחת הוצאת תג נכה.

לתיאום פגישת ייעוץ, צרו קשר כעת:

תג חניה לנכה

נ.מ.א.ס - הוצאת תג נכה לרכב

הוצאת תג נכה יכולה בקלות להפוך לכאב ראש. הכירו את חברת נמאס - החברה המובילה בישראל למימוש זכויות רפואיות, שתסייע לכם בהוצאת תג הנכה ללא כאב ראש.

 

במדינת ישראל מוגשות בכל שנה עשרות אלפי בקשות להוצאת תג נכה. אלה בקשות המוגשות לאגף הרישוי ועוברות ועדה לקביעת הזכאות. הועדה, בראשות רופא שהוסמך בתקנות התעבורה, אמורה לעבוד על-פי הגדרה ברורה: כל מי שמתקשה בניידות באופן זמני או קבוע בגלל מצבו הבריאותי, וכתוצאה מכך עלול לסכן את מצבו הבריאותי - זכאי להוצאת תג נכה. אולם, הנתונים מראים שכמעט 50 אחוזים מהמבקשים הוצאת תג נכה נענים בסירוב.

 

מדוע נוצר מצב שכזה? נכון, רבים מהמבקשים באמת אינם עונים להגדרת החוק. עם זאת, בקשות רבות נדחות בשל חוסר גמישות, סעיפים אזוטריים ובעיות ביורוקרטיות - כל אלה גובלים לעתים בחוסר צדק. כאשר מדובר בהוצאת תג נכה, מדובר לעתים קרובות בעניין שהוא הרבה מעבר לאיכות חיים, אלא בעניין של חיים ומוות.

 

אפשר בהחלט לחסוך הרבה כאב ראש בתהליך הוצאת תג נכה. כדי להימנע מעיכובים מיותרים, ממרדף אחרי רשויות המדינה וכדי לקבל תג נכה במהירות האפשרית, עבדו עם מומחים שיעזרו לכם לממש את זכויותיכם הרפואיות.

 

הכירו את חברת נמאס, שהוקמה בשנת 1998 ועוסקת מזה שנים בתחום מימוש הזכויות הרפואיות, לרבות החזרי מס, ביטוחי חיים וגם הוצאת תג נכה. בחברת נמאס, חרטנו על דגלנו לסייע ללקוחותינו באש ובמים: עם מקצועיות, עם אמינות ועם ידע עתיר שנים, נוכל לסייע לכם בהוצאת תג הנכה בהקדם האפשרי.

יולי אלגריסי מרון - הבעלים של חברת נמאס

יולי אלגריסי מרון - בעלת חברת נמאס מימוש זכויות, מסבירה בחדשות 2 על השירות והתהליך לקבלת תג נכה לרכב.

מי זכאי להוצאת תג נכה?

כאמור, הזכאות להוצאת תג נכה מוגדרת באופן ברור מאוד בחוק, וכדי להתחיל את תהליך הוצאת התג תצטרכו לענות על אחד מהסעיפים הבאים:

 1. מוגבל ניידות, לאחר שהכירה בכך לשכת הבריאות.

 2. עיוור המחזיק בתעודת עיוור ממשרד הרווחה ומהשירותים החברתיים.

 3. אדם ששיעור נכותו הרפואית עומדת על 60% לפחות ושתנועתו בדרכים ללא רכב עלולה לערער את מצב בריאותו.

 4. אדם המוגבל בהליכה וזקוק לכיסא גלגלים. לדוגמה: תו נכה לחולים סיעודיים.

 5. אדם אשר זקוק לרכב כדי לנוע משום שהינו נכה ברגליו.

 6. אדם אשר רופא מטעם משרד התחבורה קבע כי מסיבה בריאותית הוא זקוק לרכב.

 7. חולים אונקולוגיים - תו נכה לחולה סרטן.

 8. נפגעי פעולות איבה - הנחה מיוחדת לנפגעי פעולות איבה.

 9. ניצולי שואה - הנחה מיוחדת לניצולי שואה.

 

אולם כפי שניתן לראות, עד כמה שההגדרות ברורות - כך הן גם עמומות ולעתים אף נכנסות ל"תחום האפור". לעתים קרובות, אגף הרישוי מנסה להכריע במקרים האפורים הללו נגד העותרים להוצאת תג נכה. לשם כך אנחנו כאן. בחברת נמאס נוכל לעזור לכם לחסוך את דרך החתחתים בדרך להוצאת תג נכה, ולעבור את התהליך באופן החלק והמהיר ביותר.

כאן - ניתן לבדוק זכאות לקבלת תו נכה.

 

כיום הוצאת תג נכה כבר אינה חייבת להיות קשה. היו מודעים לזכויותיכם ולאופציות המימוש שלהן. אנחנו, בחברת נמאס, כאן כדי לסייע לכם לחיות טוב יותר, כי לכולנו נמאס שדורכים על זכויותינו הרפואיות.

המלצות של לקוחות

"פניתי לחברת נ.מ.א.ס כדי שיסייעו לי לקבל תו נכה לרכב. בניגוד לחברות אחרות שדרשו תשלום מראש, כאן שילמתי רק לאחר שתו הנכה הגיע לידיי".

 

י.ל. קריית עקרון.

"לאחר שחמותי הפכה סיעודית ואשתי נאלצה להסיע אותה הלוך ושוב לרופאים ובדיקות, בדקתי אפשרות להוציא תו נכה לרכב. הגעתי לחברת נ.מ.א.ס שטיפלה בבקשה שלנו באדיבות ובמקצועיות, לאחר מספר שבועות קיבלנו את התג נכה הבית ".

 

א.ד. ירושלים.

"אני מבקש להודות לך מקרב לב על הטיפול המסור המהיר והיעיל לקבלת תג הנכה לאחר שלא הצלחתי לקבל אותו בכוחות עצמי. מומלץ לכל אזרח שיש לו בעיה כזו לפנות לחברת נמאס, לגברת יולי ולקבל טיפול ושיורת מצוינים".

 

א.א. עפולה.

"ליולי היקרה שלום,
יש לי העונג והמחויבות האישית, לשלוח לך מספר מילות תודה בגין טיפולך המסור והמהיר בהשגת תו נכה לרכב של עודדה. משיחת הטלפון הראשונה  עמך חשתי שאני בידיים טובות ואמינות. דרך ההתייחסות שלך אלי, הצגת הנושא ודרך הפעולה, ההבהרה שאין ביטחון שמקבלים. את גישתך, במידה והלקוח מקבל - משלם. במידה ולא - לא  משלם. הפניה אליך לעזרה נעשתה  בתקופה, שהייתי מצוי בקשיים וכל מסכת החיים בשינויים. נתקלתי במוסדות  המדינה עם נהלים וקשיים שלא ידעתי בעבר. המצב חייב לתת פתרונות מהירים למכלול דברים לא מוכרים. בין כל אלה, לשמוע את קולך המצטלצל,  ותחושת היושרה שהוא משדר, יצרה הרגשה טובה בנשמה והקלה בנטל. כל  בני משפחתי מצטרפים לתודה הגדולה והברכות על הסדרת ההקלה בניידות והנגישות לעודדה.
בהצלחה בהמשך עשייתך - אבנר ורד".

 

אבנר ורד.

"אחרי שדחו את בקשתי לקבלת תג נכה מספר פעמים, פניתי לחברת נ.מ.א.ס כדי שיסייעו לי להשיג את התו המגיע לי. יולי טיפלה בבקשתי באופן יעיל, אנושי ומהיר ולאחר כחודש קיבלתי את תג הנכה לביתי. תודה רבה".

 

ע.מ. באר שבע.

"בהתחלה ניסיתי להוציא את תג הנכה באופן עצמאי. חשבתי שאם יש לי קשיים בהליכה אז בטוח אקבל. לצערי דחו אותי מסיבות שונות ומשונות. פניתי ליולי מחברת נ.מ.א.ס, לאחר 3 שבועות קיבלתי את התג".

 

ד.נ. ראשון לציון.

"בוקר טוב רציתי להודות לך על הטיפול המסור והמהיר אתם פשוט חברה שאין מילים. יחס חם שרות מהיר עם הרבה סובלנות עונים לכל טלפון והכי חשוב עושים את העבודה כמו שצריך. אני מאוד מרוצה ואמשיך להמליץ בחום. אין עלייך זה לא מובן מאליו. הרבה תודה על העזרה מישל".

 

מ.כ. נהריה.

"ליולי היקרה, תודה גדולה על שירות מצוין בעזרה להנפקת תג נכה. תודה על העקשנות שלך, תודה על הסבלנות שלך. יצאת גדולה".

 

מאיר אלגריסי. אופקים.

"הגעתי לחברת נ.מ.א.ס לאחר שבדקתי מספר חברות להוצאת תו נכה לרכב. השירות האדיב והמקצועי של יולי גרם לי לבחור בחברתכם ואני מודה על כך".

 

ש.ע. בית שאן.

"פניתי לאתר דרך האתר של נ.מ.א.ס כדי לקבל תו נכה.  לא האמנתי שהשרות יהיה מהיר, יעיל ומקצועי כל כך. יולי בעלת העסק טיפלה בי באופן אישי ויעיל וקיבלתי את התו במהירות לשביעות רצוני המלא. אני ממליץ בחום לקבל שרות מחברה זו".

 

ר.פ. חולון.

"לגב' יולי שלום רב! אני זוכר שפניתי אליך ע"מ שתעזרי לי בקבלת תג נכה, מכיוון שזה היה רק לפני כשלשה שבועות. וזאת לאחר שאני הגשתי פעמים בקשה, ונעניתי בסירוב. הסברת מאד במדויק מה התהליך, ויצאנו לדרך. שלחתי לך את המסמכים הרלוונטיים, בקשת שאשיג עוד מכתב, ואז הודעת לי שהחומר הוגש. בכל שלב עדכנת אותי היכן זה עומד, וקיוויתי לטוב. והנה היום פחות מחודש הקשבתי כלא מאמין להודעה הקולית ממשרד התחבורה שהתג בדרך. לא יאומן, אך ב"ה סוף סוף אני מקבל את מה שמגיע לי בזכות ולא בחסד. תודה על הטיפול המסור ,בהחלט ממליץ בחום".

 

א.מ. בת ים.

"זאת הפעם השניה בה אני משתמש בשירותיה המקצועיים של הגברת יולי מחברת נמאס וברצוני לברך ולציין את עבודתה היעילה ומסירותה לנושא של הוצאת תו נכה לאשתי. הזמינות לכל שאלה, מהירות הביצוע הבקשות עולות על כל ציפייה. תודה רבה והמון הצלחה".

 

בק אנדרי ומזל