אודות נ.מ.א.ס מימוש זכויות 

אודות - נ.מ.א.ס. מימוש זכויות רפואיות

נ.מ.א.ס - מימוש זכויות רפואיות והחזרי מס

חברת נ.מ.א.ס ה"ח הוקמה בשנת 1998 ועוסקת מזה שנים בתחום מימוש זכויות רפואיות, החזרי מס, פידיון קופ"ג, ביטוחי חיים, תיאומי מס, תג נכה, ועדות רפואיות בביטוח לאומי ובמס הכנסה, תוך דגש על אמינות מקצועיות ידע עטור שנים ומיצוי כל הזכויות המגיעות ללקוחות, עם קהל לקוחותינו נמנים שירותי כוחות הביטחון, חברי כנסת, עובדי הוראה, חברת חשמל, בזק, עובדים מהמגזר הציבורי והן מהמגזר הפרטי. חברתנו עוסקת מזה שנים במתן שירות אדיב ומקצועי העוזרת ללקוחות השכירים והן העצמאים במימוש כל הזכויות המגיעות לו.

 

לקוחות רבים מתייאשים מהבירוקרטיה, מהטופסולוגיה, מהעמידה בתור, מהפקידים ומהנהלים. בדיוק כאן אנו נכנסים לתמונה תוך עזרה בידע רב מקצועיות והכרת הגופים (ביטוח לאומי, משרד הרישוי, מס הכנסה, חברות ביטוח) ודרכי העבודה וההתנהלות מולם. מידי יום ביומו אנו עוזרים ללקוחותינו לקבל תג נכה, קיצבאות מביטוח לאומי, קצבאות מחברות הביטוח / פיצויים מחברות הביטוח בגין ימי אישפוז, מחלה או ניתוח, כספים ממס הכנסה.

 

רבים מהאנשים יודעים מה היא חובתם אך מעטים יודעים מה הם זכויותיהם! אדם שחלה או נפגע זכאי על פי חוק לכספים רבים ולזכויות שונות מביטוח לאומי, חברות ביטוח, מס הכנסה. ישנם כיום זכויות רבות המגיעות לנפגעי עבודה, לאנשים עם מחלות קשות ולבני המשפחה מקרבה ראשונה. כספים רבים יושבים בקופת המדינה ובחברות הביטוח מבלי לידע את הציבור, זו חובתנו לתת את המגיע.

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות, צרו קשר כעת