ועדות רפואיות ביטוח לאומי

אודות - נ.מ.א.ס. מימוש זכויות רפואיות

נ.מ.א.ס - ועדות רפואיות ביטוח לאומי

ועדה רפואית בביטוח לאומי - יכולה בקלות להפוך לטרטור סחבת בירוקרטיה מתישה. חברת נמאס - חברה המתמחה בהגשת בקשות לוועדות רפואיות של ביטוח לאומי יכולה להפוך עבורכם את התהליך המתיש למשהו קל הרבה יותר.

 

בכל שנה מוגשות אלפי בקשות לוועדות רפואיות ביטוח לאומי. אלא שבקשות רבות מוגשות ללא ידע, ומה שקורה הוא שועדות אלו שאמורות למעשה לשרת את כלל הציבור, הופכות את השירות לסחבת ולמלחמת התשה, כאשר רבים מהפונים לוועדות אילו פשוט מתייאשים בדרך ומוותרים על הזכות הבסיסית שלהם לקבל מהמדינה את המגיע להם כתוצאה מאי הכרת החוקים, התקנות, הטופסולוגיה והבירוקרטיה אשר מקשים על התהליך.

 

ניתן בהחלט להפוך את המצב, ובכך לחסוך המון כאבי ראש, טרטורים ויאוש. כדי להימנע מבירוקרטיה ומאי ידיעת החוק, פנו לצוות המיומן והמקצועי שלנו שיעזור לכם לעבור את התהליך בדרך הקלה והנוחה ביותר.

 

חברת נמאס קיימת משנת 1998 ומונה אלפי לקוחות מרוצים. במהלך השנים למדנו את הנהלים והדך הנכונה להגשת ועדות רפואיות. זה לא חייב להיות מסובך!

 

מי זכאי לגשת אל ועדות רפואיות ביטוח לאומי:

  1. אדם אשר נפגע במהלך עבודתו.

  2. אדם אשר עבר אירוע לבבי.

  3. אדם אשר חלה במספר מחלות כגון: סכרת, לחץ דם וכיו"ב.

  4. אדם החולה במחלת הסרטן.

  5. אדם אשר אינו יכול לעסוק במקצועו עקב פגיעה.

  6. אדם הסובל מדמנציה, פרקינסון, אלצהיימר.

 

ישנן עוד מחלות אשר בגינן מגיע אחוזי נכות, לעיתים ביטוח לאומי מנסה להכריע את העותרים כנגדם להוצאת אחוזי נכות. לשם כך אנו כאן. בחברת נמאס נוכל לדאוג ולעזור לכם לעבור את התהליך בדרך נוחה יותר תוך רצון לחסוך לכם את דרך המכשולים הרבה שאותם מציבות הרשויות.

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות, צרו קשר כעת