פדיון קופות גמל

פדיון קופות גמל

קופות גמל או קופת תגמולים, מיועדים בעיקרון לחסכון לגיל הפרישה, אך כיום רים מהאנשים מבקשים לפדות קופות אלו טרם זמנם ולכן הם מחוייבים בתשלום מס בסך של 35% מהחיסכון הנצבר. לא רבים מודעים כי קיימת האופציה לקבל פטור מלא או חלקי בגין תשלום המס הנ"ל.

עובדים אשר פוטרו ממקום עבודתם לרוב מושכים את כל כספי הפיצויים והתגמולים ולכן נאלצים לשלם 35% מס בגין פדיון מוקדם. ישנה אפשרות לזכות עובדים אלו בחלק מהמס ששולם או ברובו.

חברת נ.מ.א.ס. פועלת משנת 1998 מול כל פקידי השומה ברחבי הארץ מצפת ועד אילת, כאשר הידע והניסיון הרב אשר צברנו, מאפשר לנו לסייע ללקוחותינו לקבלת החזרי מס בגין תשלומי מס על פדיון קופות גמל. חברתנו פונה לרשויות המס ומבצעת במידת הצורך תיאום מס על אותם כספי תגמולים או לחילופין, פונה בדרישה להחזר הכספים ששולמו.

מי זכאי לקבל החזר של המס אשר שולם?

  • אדם אשר בשנת המס פדה קופת גמל אך לא עבד במהלך רוב השנה.

  • אדם הסובל נכות של למעלה מ-75% אובדן כושר עבודה או מי ממשפחתו הקרובה.

  • אדם שסך הכנסותיו השנתיות ירדו ב-50% או יותר.

ישנם פרמטרים נוספים המאפשרים לקבל חזרה את כספי המס אשר שילמתם על פרעון מוקדם של קופות גמל. צרו קשר כעת לקבלת שירות מקצועי ויעיל.

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות, צרו קשר כעת

חברת נ.מ.א.ס מתמחה בתהליכי מימוש זכויות רפואיות וכלכליות מול הרשויות (ביטוח לאומי, מס הכנסה, משרד הרישוי) ומול גופים פיננסיים (חברות ביטוח, קופות גמל). אנו מספקים שירותים מקצועיים המסייעים ללקוחותינו מכל רחבי הארץ לממש את זכויותיהם הרפואיות והפיננסיות במהירות ובמקצועיות. חברתנו מספקת פתרונות במימוש זכויות רפואיות ללקוחות בכל רחבי הארץ: בצפון, בחיפה, בקריות, בקריית ביאליק, בקרית חיים, קרית מוצקין, קריית אתא, בגליל, בנהריה, בעכו, בכרמיאל,ביקנעם, בנצרת עילית, בזכרון יעקב, בבנימינה, בחדרה, במרכז, בתל אביב, בירושלים, בבאר שבע ועוד.

 ניווט מהיר 

​​​​2016 - 2021  by N.I.M.A.S TAX.

Copyrights

יש לך שאלה?