פדיון פוליסות

פדיון פוליסות

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות, צרו קשר כעת

ביטוח מנהלים או קרן פנסיה, מיועדים בעיקרון לחסכון לגיל הפרישה, אך כיום רבים מהאנשים מבקשים לפדות תוכניות אלו טרם זמנם עקב פיטורין או צורך כלכלי ולכן הם מחוייבים בתשלום מס בסך של 35% מהחיסכון הנצבר. רבים מאלו המושכים את כספי החסכון, אינם מודעים כי ניתן לקבל פטור מלא או חלקי עקב תשלום המס הנ"ל.

עובדים אשר פוטרו ממקום עבודתם לרוב מושכים את כל כספי הפיצויים והתגמולים אשר נצברו בביטוח המנהלים או בקרן הפנסיה ולכן הם נאלצים לשלם 35% מס בגין פדיון מוקדם. קיימת אפשרות לזכות עובדים אלו בחלק או בכל המס ששולם.

חברת נ.מ.א.ס. פועלת משנת 1998 מול כל פקידי השומה ברחבי הארץ מצפת ועד אילת, כאשר הידע והניסיון הרב אשר צברנו, מאפשר לנו לסייע ללקוחותינו לקבלת החזרי מס בגין תשלומי מס על פדיון ביטוחי מנהלים וקרנות פנסיה. חברתנו פונה לרשויות המס ומבצעת במידת הצורך תיאום מס על אותם כספי תגמולים או לחילופין, פונה בדרישה להחזר הכספים ששולמו.

מי זכאי לקבל החזר של המס אשר שולם?

  • אדם אשר בשנת המס פדה קופת גמל אך לא עבד במהלך רוב השנה.

  • אדם הסובל נכות של למעלה מ-75% אובדן כושר עבודה או מי ממשפחתו הקרובה.

  • אדם שסך הכנסותיו השנתיות ירדו ב-50% או יותר.

ישנם פרמטרים נוספים המאפשרים לקבל חזרה את כספי המס אשר שילמתם על פרעון מוקדם של  ביטוחי מנהלים וקרנות פנסיה. צרו קשר כעת לקבלת שירות מקצועי ויעיל.

חברת נ.מ.א.ס מתמחה בתהליכי מימוש זכויות רפואיות וכלכליות מול הרשויות (ביטוח לאומי, מס הכנסה, משרד הרישוי) ומול גופים פיננסיים (חברות ביטוח, קופות גמל). אנו מספקים שירותים מקצועיים המסייעים ללקוחותינו מכל רחבי הארץ לממש את זכויותיהם הרפואיות והפיננסיות במהירות ובמקצועיות. חברתנו מספקת פתרונות במימוש זכויות רפואיות ללקוחות בכל רחבי הארץ: בצפון, בחיפה, בקריות, בקריית ביאליק, בקרית חיים, קרית מוצקין, קריית אתא, בגליל, בנהריה, בעכו, בכרמיאל,ביקנעם, בנצרת עילית, בזכרון יעקב, בבנימינה, בחדרה, במרכז, בתל אביב, בירושלים, בבאר שבע ועוד.

 ניווט מהיר 

​​​​2016 - 2021  by N.I.M.A.S TAX.

Copyrights

יש לך שאלה?