מימוש זכויות רפואיות

אודות - נ.מ.א.ס. מימוש זכויות רפואיות

מימוש זכויות רפואיות

מימוש זכויות רפואיות הינו חלק עיקרי מהפעילות של חברת נ.מ.א.ס. אנו עוסקים במימוש זכויות רפואיות ללקוחותינו משנת 1998 ומסייעים להם לקבלת מלוא הזכויות המגיעות להם עפ"י חוק.

מדינת ישראל נחשבת עדיין כמדינת רווחה למרות כל הרפורמות וההפרטות שנעשו בה בעשורים האחרונים. המדינה עדיין מספקת שירותי רווחה חשובים לאזרחיה ובין מגוון השירותים הללו ישנם לא מעט זכויות רפואיות המקנות פיצויים ותמיכות כלכליות לאלו הזקוקים לכך.

הבעיה הינה חוסר המודעות של האזרח לכלל הזכויות המגיעות לו עפ"י חוק. חוסר המודעות להטבות המגיעות לנו יחד עם חוסר הביטחון בהתמודדות עם סבך הבירוקרטיה בשילוב חוסר הידע המקצועי אשר נדרש לצורך כך, מובילים רבים מהזכאים למגוון זכויות רפואיות, לוותר עליהם.

חברת נ.מ.א.ס מתמחה בתחום מימוש זכויות רפואיות. אנו עוסקים בתחום זה כבר משנת 1998, ומספקים שירות מקצועי, אמין ואיכותי לכלל לקוחותינו בתהליך מימוש זכויות רפואיות שעליהם לעבור.

חברת נ.מ.א.ס הוקמה בכדי לתת מענה ללקוחות אשר אינם יודעים כיצד ואל מי עליהם לפנות בכדי לממש את זכויותיהם. ביטוח לאומי, חברות הביטוח, רשויות המס וגופים ציבוריים רבים נוספים, מערימים מגוון רחב של מכשולים בירוקרטיים בפני האזרח המעוניין לממש את זכויותיו. 

אנחנו כאן בכדי לספק פתרון מקצועי, איכותי ומהיר ככל הניתן. לקבלת פרטים נוספים ובירור אפשרות של מימוש זכויות רפואיות, צרו קשר כעת.

לתיאום פגישת ייעוץ ללא עלות, צרו קשר כעת

הוצאת אחוזי נכות

הוצאת אחוזי נכות כמו גם קבלת אחוזי נכות מביטוח לאומי, אינם תהליכים קלים כלל ועיקר. חברת נמאס מתמחה בליווי ומימוש זכויות רפואיות לנכים.

הוצאת תג נכה

הוצאת תג נכה לרכב כמו גם קבלת תו חניה לנכים, יכולה להפוך בקלות לכאב ראש. חברת נמאס מתמחה בהוצאת תג נכה לרכב ובסיוע לצורך קבלת תו חניה לנכים.

חידוש תג נכה

חידוש תג נכה לרכב כמו גם חידוש תו חניה לנכים, יכולה להפוך בקלות לכאב ראש. חברת נמאס מתמחה בחידוש תגי נכה לרכב ובסיוע לצורך חידוש תו חניה לנכים.